25MM UCFL305-16 Flanjli birlik o'rta yuk rulmanı
Tafsilotlar
Teglar
tavsifi
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Texnik xususiyatlari
spherical roller bearing material exporters
Rulman birliklari №. UCFL305-16
Rulman raqami UC305-16
Uy-joy № FL305
Uning mil 1 IN
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
bilan 38MM
n 15MM