25MM UCFL305-16 ଫ୍ଲେଞ୍ଜ୍ ୟୁନିଟ୍ ମଧ୍ୟମ ଡ୍ୟୁଟି ବିୟରିଂ |
ବିବରଣୀ
ଟ୍ୟାଗ୍ସ
ବର୍ଣ୍ଣନା
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ
spherical roller bearing material exporters
ବିରିଂ ୟୁନିଟ୍ ନଂ। UCFL305-16
ନଂ UC305-16
ଗୃହ ନଂ FL305
ତାଙ୍କର ଶା aft ଼ୀ | 1 IN
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
ସହିତ 38MM
n 15MM