25MM UCFL305-16 플랜지 유닛 중형 베어링
세부
태그
설명
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
명세서
spherical roller bearing material exporters
베어링 유닛 번호 UCFL305-16
베어링 번호 UC305-16
주택번호 FL305
그의 샤프트 1인
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
38MM
n 15MM