Coixinet de servei mitjà de la unitat de brida UCFL305-16 de 25 mm
Detalls
Etiquetes
descripció
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Especificacions
spherical roller bearing material exporters
Unitats de rodament núm. UCFL305-16
Coixinet núm. UC305-16
Habitatge núm FL305
El seu eix 1 IN
25MM
a 150 MM
e 113 MM
i 16 MM
g 13MM
l 29 MM
s 19MM
b 80MM
z 39 MM
amb una 38MM
n 15MM