25MM UCFL305-16 Flange Unit sedeng tugas bearing
Rincian
Tag
katerangan
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
spésifikasi
spherical roller bearing material exporters
Unit bantalan No. UCFL305-16
Bearing No. UC305-16
Perumahan No FL305
Aci na 1 IN
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16 MM
g 13MM
l 29 MM
s 19 MM
b 80 MM
z 39MM
kalawan a 38MM
n 15MM