25MM UCFL305-16 Ložisko prírubovej jednotky pre stredné zaťaženie
Podrobnosti
Tagy
popis
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
technické údaje
spherical roller bearing material exporters
Ložiskové jednotky č. UCFL305-16
Ložisko č. UC305-16
Byt č FL305
Jeho hriadeľ 1 IN
25 mm
a 150 mm
e 113 mm
i 16 mm
g 13 mm
l 29 mm
s 19 mm
b 80 mm
z 39 mm
s 38 mm
n 15 mm