25MM UCFL305-16 Flanġ Unità li jkollhom dazju medju
Dettalji
Tikketti
deskrizzjoni
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Speċifikazzjonijiet
spherical roller bearing material exporters
Unitajiet tal-bearing Nru. UCFL305-16
Bearing Nru. UC305-16
Djar Nru FL305
Xaft Dia 1 IN
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
bi a 38MM
n 15MM