Ushuru wa kati wa 25MM UCFL305-16 Flange Unit
Maelezo
Lebo
maelezo
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Vipimo
spherical roller bearing material exporters
Vitengo vya kuzaa No. UCFL305-16
Yenye Nambari. UC305-16
Nyumba Na FL305
Dia shimoni 1 KATIKA
25MM
a 150MM
e 113 mm
i 16 mm
g 13 mm
l 29 mm
s 19MM
b 80MM
z 39 mm
na a 38MM
n 15MM