25MM UCFL305-16 Aonad flange giùlan meadhanach dleastanais
Mion-fhiosrachadh
Tagaichean
tuairisgeul
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Sònrachaidhean
spherical roller bearing material exporters
Aonadan giùlain Àir. UCFL305-16
A' giùlan Àir. UC305-16
Taigheadas Àir FL305
A chas 1 ANN
25 mm
a 150MM
e 113mm
i 16MM
g 13mm
l 29 mm
s 19MM
b 80mm
z 39MM
le a 38MM
n 15mm