Μέτριο ρουλεμάν 25mm UCFL305-16 Unit φλάντζας
Λεπτομέριες
Ετικέτες
περιγραφή
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Προδιαγραφές
spherical roller bearing material exporters
Μονάδες ρουλεμάν Αρ. UCFL305-16
Ρουλεμάν Αρ. UC305-16
Κατοικία Αρ FL305
Διάμετρος άξονας 1 ΙΝ
25mm
a 150mm
e 113 χιλιοστά
i 16mm
g 13mm
l 29mm
s 19mm
b 80mm
z 39mm
με 38mm
n 15mm