25MM UCFL305-16 Ležaj s prirobnico za srednje obremenitve
Podrobnosti
Oznake
opis
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Specifikacije
spherical roller bearing material exporters
Ležajne enote št. UCFL305-16
ležaj št. UC305-16
stanovanjska št FL305
Dia gred 1 IN
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
z 38MM
n 15MM