25MM UCFL305-16 Flanş Vahidi orta iş yükü
Təfərrüatlar
Teqlər
təsviri
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Spesifikasiyalar
spherical roller bearing material exporters
Rulman vahidləri № UCFL305-16
rulman nömrəsi UC305-16
Mənzil № FL305
Dia mil 1 IN
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
ilə 38MM
n 15MM