25MM UCFL305-16 Flanş Ünitesi orta hizmet rulmanı
Detaylar
Etiketler
Tanım
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Özellikler
spherical roller bearing material exporters
Rulman üniteleri No. UCFL305-16
Rulman No. UC305-16
Konut No FL305
Onun şaftı 1 IN
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
Birlikte 38MM
n 15MM