25MM UCFL305-16 Шӯъбаи ҳалқаи подшипник миёна
Тафсилот
Тегҳо
тавсиф
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Мушаххасоти
spherical roller bearing material exporters
Агрегатҳои подшипник № UCFL305-16
№ подшипник UC305-16
манзили № FL305
Шакли ӯ 1 IN
25мм
a 150мм
e 113мм
i 16мм
g 13мм
l 29мм
s 19мм
b 80мм
z 39мм
бо а 38мм
n 15мм