Łożysko kołnierzowe 25MM UCFL305-16 do średnich obciążeń
Detale
Tagi
opis
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Dane techniczne
spherical roller bearing material exporters
Zespoły łożyskowe nr UCFL305-16
Nr łożyska UC305-16
Nr obudowy FL305
Jego wał 1 W
25 MM
a 150 MM
e 113 MM
i 16 MM
g 13 MM
l 29 MM
s 19 MM
b 80 MM
z 39 MM
z 38 MM
n 15 MM