25MM UCFL305-16 Flenseenheid middelzwaar lager
Details
Labels
beschrijving
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Specificaties
spherical roller bearing material exporters
Lagereenheden nr. UCFL305-16
Lager nr. UC305-16
Huisnummer FL305
Diameter schacht 1 IN
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
met een 38MM
n 15MM