25MM UCFL305-16 Flange Eenheet mëttelméisseg Lager
Detailer
Tags
Beschreiwung
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Spezifikatioune
spherical roller bearing material exporters
Lager Unitéiten Nr. UCFL305-16
Lager Nr. UC305-16
Logement Nr FL 305
Seng Schaft 1 IN
25 MM
a 150 MM
e 113 MM
i 16 MM
g 13 MM
l 29 MM
s 19 MM
b 80 MM
z 39 MM
mat a 38 MM
n 15 MM