25 mm UCFL305-16 äärikuüksuse keskmise koormusega laager
Üksikasjad
Sildid
kirjeldus
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Tehnilised andmed
spherical roller bearing material exporters
Laagrisõlmed nr. UCFL305-16
Laager nr. UC305-16
Eluase nr FL305
Tema võll 1 IN
25 mm
a 150 mm
e 113 mm
i 16 mm
g 13 mm
l 29 mm
s 19 mm
b 80 mm
z 39 mm
koos 38 mm
n 15 mm