25MM UCFL305-16 Flange واحد متوسط ​​​​دفاع بیرینګ
جزیات
ټګونه
توضیحات
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
مشخصات
spherical roller bearing material exporters
د بیرینګ واحدونو شمیر UCFL305-16
بیرینګ نمبر UC305-16
د کور شمیره FL305
د ډیا شافټ 1 IN
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
سره a 38MM
n 15MM