25MM UCFL305-16 フランジユニット中荷重ベアリング
詳細
タグ
説明
spherical roller bearing material exporter
コンベヤシステム、食品加工装置、農業機械などに広く使用されています。
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
仕様
spherical roller bearing material exporters
ベアリングユニットNo. UCFL305-16
ベアリングNo. UC305-16
住宅番号 FL305
彼のシャフト 1インチ
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
とともに 38MM
n 15MM