25MM UCFL305-16 Prirubnička jedinica za srednje opterećenje
Detalji
Oznake
opis
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Specifikacije
spherical roller bearing material exporters
Jedinice ležaja br. UCFL305-16
Ležaj br. UC305-16
Kućište br FL305
Njegova osovina 1 IN
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
sa 38MM
n 15MM