Подшипник средней нагрузки фланцевого узла 25 мм UCFL305-16
Подробности
Теги
описание
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Технические характеристики
spherical roller bearing material exporters
Количество подшипниковых узлов UCFL305-16
Номер подшипника. UC305-16
Номер корпуса ЭЛ305
Диаметр вала 1 дюйм
25 мм
a 150 мм
e 113 мм
i 16 мм
g 13 мм
l 29 мм
s 19 мм
b 80 мм
z 39 мм
с 38 мм
n 15 мм