25MM UCFL305-16 Brida Unitatea betebehar ertaineko errodamendua
Xehetasunak
Etiketak
deskribapena
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Zehaztapenak
spherical roller bearing material exporters
Errodamendu-unitateak. UCFL305-16
Errodamendu zk. UC305-16
Etxebizitza zk FL305
Dia ardatza 1 IN
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
batekin 38MM
n 15MM