25MM UCFL305-16 Flangeenhed medium belastning leje
detaljer
Tags
beskrivelse
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
specifikationer
spherical roller bearing material exporters
Lejeenheder nr. UCFL305-16
Leje nr. UC305-16
Bolig Nr FL305
Dia aksel 1 IN
25 MM
a 150 MM
e 113 MM
i 16 MM
g 13 MM
l 29 MM
s 19 MM
b 80 MM
z 39 MM
med en 38MM
n 15 MM