25MM UCFL305-16 Ležaj jedinice s prirubnicom srednjeg opterećenja
pojedinosti
Oznake
opis
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Tehnički podaci
spherical roller bearing material exporters
Ležajne jedinice br. UCFL305-16
ležaj br. UC305-16
Kućište br FL305
Njegovo vratilo 1 IN
25 MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
s 38MM
n 15 MM