25MM UCFL305-16 Фланцевий підшипник середнього навантаження
Подробиці
Теги
опис
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Технічні характеристики
spherical roller bearing material exporters
Підшипникові вузли № UCFL305-16
№ підшипника UC305-16
№ житла FL305
Діаметр валу 1 В
25 мм
a 150 мм
e 113 мм
i 16 мм
g 13 мм
l 29 мм
s 19 мм
b 80 мм
z 39 мм
з 38 мм
n 15 мм