Rodamiento de servicio mediano con unidad de brida UCFL305-16 de 25 mm
Detalles
Etiquetas
descripción
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Especificaciones
spherical roller bearing material exporters
Unidades de rodamiento No. UCFL305-16
Rodamiento No. UC305-16
Número de vivienda FL305
Eje de diámetro 1 EN
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
con un 38MM
n 15MM