25mm UCFL305-16 Единица за прирабница со средно работно лежиште
Детали
Тагови
опис
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Спецификации
spherical roller bearing material exporters
Лежички единици бр. UCFL305-16
Лежиште бр. UC305-16
Домување бр FL305
Неговото вратило 1 IN
25 мм
a 150 мм
e 113 мм
i 16 мм
g 13 мм
l 29 мм
s 19 мм
b 80 мм
z 39 мм
со 38 мм
n 15 мм