25MM UCFL305-16 Ložisko přírubové jednotky pro střední zatížení
Podrobnosti
Tagy
popis
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Specifikace
spherical roller bearing material exporters
Ložiskové jednotky č. UCFL305-16
Ložisko č. UC305-16
Bydlení č FL305
Jeho hřídel 1 IN
25MM
a 150 MM
e 113 mm
i 16MM
g 13MM
l 29 mm
s 19MM
b 80MM
z 39 mm
s 38 mm
n 15MM