Rolamento de serviço médio da unidade de flange 25MM UCFL305-16
Detalhes
Tag
descrição
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Especificações
spherical roller bearing material exporters
Unidades de rolamento Não. UCFL305-16
Rolamento Não. UC305-16
Habitação Não FL305
Diâmetro do eixo 1 pol.
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
com um 38MM
n 15MM