25MM UCFL305-16 Flange Unit medium duty bearing
Mga Detalye
Mga tag
paglalarawan
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Mga pagtutukoy
spherical roller bearing material exporters
Bearing units No. UCFL305-16
Bearing No. UC305-16
Housing No FL305
Ang kanyang baras 1 IN
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
may a 38MM
n 15MM