25MM UCFL305-16 Хоног нэгж дунд үүрэг холхивч
Дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Шошго
тайлбар
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Үзүүлэлтүүд
spherical roller bearing material exporters
Холхивчийн нэгжийн дугаар. UCFL305-16
Холхивчийн дугаар UC305-16
Орон сууцны дугаар FL305
Диа босоо ам 1 IN
25мм
a 150мм
e 113 мм
i 16мм
g 13мм
l 29 мм
s 19мм
b 80мм
z 39 мм
хамт а 38мм
n 15мм