25MM UCFL305-16 Flange Unit na-ebu ibu ọrụ
Nkọwa
Tags
nkọwa
spherical roller bearing material exporter
A na-ejikarị ya na ngwa dị ka usoro ebufe, ngwa nhazi nri, na igwe ọrụ ugbo.
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Nkọwapụta
spherical roller bearing material exporters
Nkeji na-ebu No. UCFL305-16
Nrụpụta Mba. UC305-16
Ụlọ Mba FL305
Osisi ya 1 N'ime
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
ya na a 38MM
n 15MM