25MM UCFL305-16 Flange Unit medium tugas prewangan
Rincian
Tag
katrangan
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Spesifikasi
spherical roller bearing material exporters
Unit bantalan No. UCFL305-16
Bantalan No. UC305-16
Omah No FL305
Batangipun 1 ING
25 MM
a 150 MM
e 113 MM
i 16 MM
g 13 MM
l 29 MM
s 19 MM
b 80 MM
z 39 MM
karo a 38 MM
n 15 MM