25MM UCFL305-16 Flange Inite mwayen devwa kote yo pote
Detay yo
Tags
deskripsyon
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Espesifikasyon
spherical roller bearing material exporters
Inite kote yo pote No. UCFL305-16
Portant No. UC305-16
Lojman No FL305
Arbr li 1 NAN
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
ak yon 38MM
n 15MM