25MM UCFL305-16 Flange Unit meza devo lagro
Detaloj
Etikedoj
Priskribo
spherical roller bearing material exporter
Ĝi estas ofte uzata en aplikoj kiel transportsistemoj, manĝaĵa prilaborado kaj agrikultura maŝinaro.
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Specifoj
spherical roller bearing material exporters
Portaj unuoj Nr. UCFL305-16
Lagro Nr. UC305-16
Loĝejo Nr FL305
Lia arbo 1 IN
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
kun 38MM
n 15MM