25MM UCFL305-16 Flange Unit ntchito yapakatikati
Tsatanetsatane
Tags
kufotokoza
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Zofotokozera
spherical roller bearing material exporters
Bearing unit No. UCFL305-16
Kutengera No. UC305-16
Nyumba No FL305
Dia shaft 1 IN
25 MM
a 150 mm
e 113 MM
i 16 MM
g 13 MM
l 29 mm
s 19 MM
b 80 mm
z 39 mm
ndi a 38 MM
n 15 MM