25 mm UCFL305-16 flanšo bloko vidutinio sunkumo guolis
Detalės
Žymos
apibūdinimas
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Specifikacijos
spherical roller bearing material exporters
Guolių mazgai Nr. UCFL305-16
Guolis Nr. UC305-16
Būsto Nr FL305
Jo kotas 1 IN
25 mm
a 150 mm
e 113 mm
i 16 mm
g 13 mm
l 29 mm
s 19 mm
b 80 mm
z 39 mm
su 38 mm
n 15 mm