25MM UCFL305-16 Flange Unit орто милдети
Толук маалымат
Тегдер
сүрөттөмө
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Техникалык шарттар
spherical roller bearing material exporters
Подшипник агрегаттары № UCFL305-16
Подшипник № UC305-16
Турак жай № FL305
Анын огу 1 IN
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
менен 38MM
n 15MM