25 MM UCFL305-16 atloka bloka vidējas slodzes gultnis
Sīkāka informācija
Tagi
apraksts
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Specifikācijas
spherical roller bearing material exporters
Gultņu bloki Nr. UCFL305-16
Gultnis Nr. UC305-16
Mājoklis Nr FL305
Viņa vārpsta 1 IN
25 mm
a 150 mm
e 113 mm
i 16 mm
g 13 mm
l 29 mm
s 19 mm
b 80 mm
z 39 mm
ar 38 mm