25 mm UCFL305-16 Flanscheinheit, mittelschweres Lager
Einzelheiten
Stichworte
Beschreibung
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Spezifikationen
spherical roller bearing material exporters
Lagereinheiten Nr. UCFL305-16
Lagernr. UC305-16
Wohnnr FL305
Sein Schaft 1 IN
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
mit einem 38MM
n 15MM