Bantalan tugas sedang Unit Flange UCFL305-16 25MM
Detail
Tag
keterangan
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Spesifikasi
spherical roller bearing material exporters
Unit bantalan No. UCFL305-16
Nomor bantalan. UC305-16
Nomor Perumahan FL305
Porosnya 1 DALAM
25MM
a 150 MM
e 113 MM
i 16 MM
g 13 MM
l 29 MM
s 19 MM
b 80 MM
z 39 MM
dengan 38 MM
n 15 MM