25MM UCFL305-16 Flange Unit ئوتتۇرا ۋەزىپە
تەپسىلاتى
خەتكۈچ
description
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
ئۆلچىمى
spherical roller bearing material exporters
توشۇش ئورۇنلىرى No. UCFL305-16
Bearing No. UC305-16
تۇرالغۇ ن FL305
Dia shaft 1 IN
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
with a 38MM
n 15MM