25MM UCFL305-16 Flenseenheid medium diens laer
Besonderhede
Merkers
beskrywing
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Spesifikasies
spherical roller bearing material exporters
Draer eenhede No. UCFL305-16
Draer nr. UC305-16
Behuising No FL305
Dia-as 1 IN
25 MM
a 150 MM
e 113 MM
i 16 MM
g 13 MM
l 29 MM
s 19 MM
b 80 MM
z 39 MM
met 'n 38 MM
n 15 MM