Roulement à bride UCFL305-16, 25MM, pour usage moyen
Détails
Mots clés
description
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Caractéristiques
spherical roller bearing material exporters
Unités de roulements n° UCFL305-16
Numéro de roulement. UC305-16
Logement Non FL305
Diamètre de l'arbre 1 PO
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
avec un 38MM
n 15MM