Cuscinetto per carichi medi con unità flangiata UCFL305-16 da 25 mm
Dettagli
Tag
descrizione
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Specifiche
spherical roller bearing material exporters
Unità cuscinetto n. UCFL305-16
Cuscinetto n. UC305-16
Alloggio n FL305
Il suo albero 1 IN
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
con un 38MM
n 15MM