25mm UCFL305-16 Njësi fllanxha me kushineta mesatare
Detajet
Etiketat
përshkrim
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Specifikimet
spherical roller bearing material exporters
Njësitë mbajtëse Nr. UCFL305-16
Kushineti Nr. UC305-16
Banesa Nr FL305
Boshti i tij 1 IN
25 mm
a 150 mm
e 113 mm
i 16 mm
g 13 mm
l 29 mm
s 19 mm
b 80 mm
z 39 mm
me një 38 mm
n 15 mm