25MM UCFL305-16 Flange Unit galas tugas sederhana
Butiran
Tag
penerangan
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Spesifikasi
spherical roller bearing material exporters
Unit galas No. UCFL305-16
Bearing No. UC305-16
Perumahan No FL305
Shaft Dia 1 DALAM
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
dengan 38MM
n 15MM