25MM UCFL305-16 Unit Flange hilgirtina erkê navîn
Details
Tags
terîf
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Specifications
spherical roller bearing material exporters
Yekîneyên hilgirtinê No. UCFL305-16
Hilgir No. UC305-16
Xanî No FL305
Şaxê wî 1 IN
25MM
a 150 mm
e 113MM
i 16MM
g 13 MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
bi 38MM
n 15 MM