Unidade de brida de 25 mm UCFL305-16
Detalles
Etiquetas
descrición
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Especificacións
spherical roller bearing material exporters
Unidades de rodamentos n. UCFL305-16
Rodamento No. UC305-16
Vivenda No FL305
Eixo de diámetro 1 EN
25 MM
a 150 MM
e 113 MM
i 16 MM
g 13 MM
l 29 MM
s 19 MM
b 80 MM
z 39 MM
cun 38 MM
n 15 MM